Peugeot 3008 Cena, wymiary, przebieg, cechy

Nowy Peugeot 3008 został uruchomiony niedawno z najbardziej zaawansowanych funkcji i technologii. Peugeot 3008 to hatchback premium, który wchodzi w segment samochodów średniej wielkości.

Ujawniono, że Peugeot 3008 będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia, tj. DKR, DKR+ i DKR++. Te trymery mają tag cena zaczyna się od Rs. 9,97 lakh, Rs. 11,57 lakh, i Rs. 13,37 lakh odpowiednio.

Jest w sumie osiem wariantów samochodu, ale wszystkie warianty mają ten sam design i cechy. Samochód jest dostępny w trzech kolorach tj. białym, szarym i niebieskim.

Wymiary i przebieg

Peugeot 3008 występuje w dwóch wariantach rozstawu osi tj. 1,6 litra i 1,6 litra Hybrid. Wariant 1,6 litra samochodu pochodzi z silnikiem z napędem na przednie koła, podczas gdy hybryda 1,6 litra pochodzi z napędem na przednie i tylne koła.

Przebieg samochodu jest również dobry i ma średni przebieg 14,9 km na litr. Silnik samochodu wytwarza moc 105 KM i 148 Nm momentu obrotowego.

Wymiary samochodu są następujące:

Długość – 3999 mm

Szerokość – 1885 mm

Wysokość – 1595 mm

Rozstaw osi – 2380 mm

Prześwit – 120 mm

Wygląd zewnętrzny wygląda całkiem nieźle, a samochód ma elegancki i zgrabny design. W samochodzie jest dużo miejsca i ma również duży bagażnik.

Konstrukcja i cechy

Samochód ma stylowy design, który różni się od innych hatchbacków. Wygląd zewnętrzny samochodu jest dość schludny, a reflektory są duże i ostre. Wnętrze jest również dość schludne i wygodne.

System infotainment w samochodzie jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Jest wiele przycisków, a system muzyczny samochodu jest dość imponujący. Ekran dotykowy jest również przyjazny dla użytkownika.

Deska rozdzielcza samochodu jest dość nowoczesna i jest tam wiele świateł LED. Samochód posiada wiele elementów bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne, ABS i EBD.

Bezpieczeństwo i ochrona

Istnieje wiele cech bezpieczeństwa i ochrony, które są unikalne dla tego samochodu. Samochód jest wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak inteligentny tempomat, hamowanie łagodzące kolizję i ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu.

Samochód posiada również funkcję asystenta pasa ruchu i jest to jedna z najlepszych cech samochodu. Samochód jest również wyposażony w kamerę cofania, inteligentne parkowanie i monitorowanie martwego pola.

Wnioski:

Samochód ma dobry design i doskonałą jakość budowy. Samochód nie jest drogi i można go kupić w rozsądnej cenie. Samochód ma wiele funkcji i jest dość stylowy.