Mercedes S-Class Coupe: Najlepszy luksusowy sedan na świecie

Wiadomo, że Mercedes Benz jest niemieckim producentem samochodów, który produkuje luksusowe i sportowe samochody. Ich flagowe modele to SLK, G Wagon i C Class. Firma została założona w 1926 roku, a dziś są największym producentem luksusowych sedanów.

Dziś porozmawiamy o Klasie S Coupe. Jest to stylowy i luksusowy sedan, który stał się ulubieńcem celebrytów. Ma przestronne wnętrze, które ma duży bagażnik, kamerę cofania i różne inne funkcje.

Wygląd zewnętrzny

Model coupe Klasy S ma oszałamiający wygląd zewnętrzny. Pojazd ma elegancki i sportowy kształt, a jego przód wygląda podobnie do klasycznej Klasy E.

Model ma również potężny wygląd, który sprawia, że wygląda jak samochód wyścigowy. Jego tył ma niepowtarzalny styl, a do tego posiada ładne i stylowe światła tylne LED. Reflektory wykonane są z materiałów high-tech, a także posiadają logo gwiazdy Mercedesa.

Wyposażenie wnętrza

Wewnątrz samochodu znajdziemy skórzane fotele, tylną kanapę i przestronny bagażnik. Jest też system infotainment z 10,25-calowym wyświetlaczem.

Jest 12,3-calowy cyfrowy ekran kierowcy, który wyświetla system nawigacji, a także wiele opcji przechowywania. Są trzy porty USB, a także gniazdo 12V.

Osiągi

Samochód ma mocny silnik i może osiągnąć do 250 km/h. Posiada silnik V12 o pojemności 6,0 litrów, który dysponuje mocą maksymalną 500 KM i maksymalnym momentem obrotowym 700 Nm. Model wyposażony jest również w napęd na wszystkie koła.

Podsumowanie

Jest to bardzo elegancki i luksusowy sedan, który stał się ulubieńcem celebrytów. Posiada klasyczne i stylowe wnętrze, mocny silnik oraz przestronny bagażnik.