Jak zdobyć darmowe katalogi z punktów Orlen

Czy wiesz, że istnieje wiele darmowych katalogów, które są dostępne online dla punktów Orlen. Te katalogi są rzeczywiście tworzone przez Orlen sam. Ale najlepsze jest to, że dostaniesz darmowy katalog, jeśli odwiedzisz stronę Orlenu.

Istnieją dwa rodzaje katalogów:

1. Darmowe katalogi

2. Katalogi do Orlenu

Darmowe katalogi są tworzone przez sam Orlen, ale jeśli odwiedzisz ich stronę, otrzymasz darmowy katalog. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony Orlenu i kliknięcie na “Pobierz katalog”. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza i przesłanie go. Po zakończeniu wypełniania formularza kliknij na ‘Get free catalog’, a na Twoim ekranie pojawi się wyskakujące okienko.

Teraz możesz odwiedzić dowolny sklep Orlenu i zeskanować kod kreskowy produktu. Zostaniesz przekierowany na stronę Orlenu i katalog zostanie do Ciebie wysłany. Możesz wydrukować katalog i zabrać go gdziekolwiek chcesz.

Katalogi na Orlen są dostępne tylko dla tych, którzy posiadają punkty Orlen. Nie ma innych możliwości, aby otrzymać katalog. Czynności związane z otrzymaniem katalogu są dość łatwe i proste. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową Orlen i klikniesz na “pobierz katalog”. Następnie wypełnij formularz i kliknij ‘wyślij’. Wtedy na Twoim ekranie pojawi się wyskakująca wiadomość o treści “Dziękujemy za zgłoszenie katalogu do Orlenu”. Katalogi Orlenu można otrzymać po wejściu na stronę internetową i kliknięciu w ‘Orlen katalog’. Katalog zostanie do ciebie wysłany. Z katalogu możesz skorzystać w każdym punkcie Orlenu.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o tym jak dostać darmowy katalog od Orlenu. Jak wiecie Orlen jest jedyną firmą, która oferuje darmowy katalog dla swoich klientów. Jest to więc chyba jeden z najlepszych sposobów na zdobycie darmowych punktów. Możecie je wykorzystać na zakupy w dowolnym punkcie Orlenu, a nawet na zakup produktów, które są na wyprzedaży.